Nocka w szkole

Niektórzy uczniowie naszej szkole są tak zżyci ze szkołą, że spędzaliby tam najchętniej dzień i noc. Samorząd Uczniowski wyszedł naprzeciw oczekiwaniom uczniom na zabój zakochanym w szkole i zaproponował im noc w szkole. Atrakcjom nie było końca – w programie znalazło się pieczenie pizzy, karaoke, prace remontowe w sali 109, gry i zabawy oraz projekcje filmowe. Na sen tylko czasu prawie nie starczyło. W wydarzeniu uczestniczyło 3 nauczycieli: p. Sylwia Piórkowska, p. Natalia Depińska i p. Paulina Zajdel. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną integrację! (zobacz zdjęcia)

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 186 bytes written, possibly out of free disk space in /wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 8747