Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy

22 marca po raz jedenasty w naszej placówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy, w którym rywalizowali ze sobą reprezentanci klas IV, V i VI z pięciu szkół podstawowych. Każdy uczestnik czytał przez 3 minuty wybrany przez siebie fragment książki. Ponieważ poziom uczestników był bardzo wyrównany, komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wskazać czytających najpiękniej.
Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Osiedla Święty Łazarz, słodki poczęstunek dla gości był prezentem od Rady Rodziców przy SP 77, a upominki dla nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursu, były darem od poznańskiego wydawnictwa Filia. Wszystkim darczyńcom organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania. Oto wyniki konkursu:
klasy IV: I miejsce – Borys Turonek SP 26
II miejsce – Dobrochna Kłosowska SP 90
III miejsce – Magdalena Mikołajczak SP 77
klasy V: I miejsce – Oliwia Łukjanow SP 26
II miejsce – Zofia Przybylska SP 77
III miejsce – Eryk Kaczmarek SP 90
klasy VI: I miejsce – Zuzanna Nowicka SP 58
II miejsce – Joanna Jadczak SP 10
III miejsce – Aleksandra Kaczkowska SP 77
Gratulujemy!