Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „Kurzy Pazur”Po raz kolejny reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w konkursie kaligraficznym “Kurzy Pazur” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 26 w Poznaniu. Uczestnicy mieli za zadanie piękne przepisanie tekstu wiersza. Odbyły się również krótkie warsztaty kaligrafii poprowadzone przez Panią Barbarę Wolińską. Nasze uczennice odniosły duży sukces. Małgorzata Biernacka z klasy 4a zdobyła I miejsce w kategorii czwartoklasistów, Weronika Szaj z klasy 5b w kategorii klas piątych zajęła II miejsce, a trzecia z naszych reprezentantek Aleksandra Kaczkowska z 7b w swojej kategorii zajęła II miejsce. Dziewczęta otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe kartki ze swoim imieniem wykaligrafowanym przez Panią Barbarę Wolińską.