Konkurs recytatorski

27 marca odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas 0-3 pod tytułem  ,,UTWORY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM, ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI, OJCZYŁąNIE I REGIONIE”. Nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali się w dość nietypowej i trudnej twórczości, która bezpośrednio nawiązywała do obchodów stulecia tych ważnych historycznie wydarzeń. Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Najpierw uczniowie wszystkich klas 0-3 prezentowali się przed swoją klasą, następnie nauczyciel wybierał 3 osoby, które przechodziły do drugiego szkolnego etapu. Uczniów oceniało jury w składzie: Pani wicedyrektor Dorota Brocka, Pani Aldona Walerczyk, Pani Ewa Miedzińska i Pani Maria Brzozowska.

Byliśmy mile zaskoczeni, ponieważ wszyscy uczniowie opanowali tekst doskonale,  wielu uczniów zaskoczyło nas piękną recytacją i oryginalną interpretacją wierszy.

 Przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

klasy 0 – 1

I – Eliza Niedźwiecka  z oddziału przedszkolnego

II –  Olga Kończalik z klasy 1c

III – Zofia Górna  z klasy 1 a

klasy 2 – 3

I – Wojciech Kita  z klasy 3 d

II – Adam Duszyński z klasy 3 c

III – Adam Ławniczak z klasy 3 d

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.  Gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów.

No Images found.