Konkurs piosenki

7 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs piosenki dla klas 0-3 pt.: “Piosenka jest dobra na wszystko€¦”. W konkursie udział wzięło 12 uczestników. Eliminacje do konkursu zostały przeprowadzone przez nauczycieli w klasach. Głównymi celami konkursu było wyłonienie młodych talentów wokalnych, zapewnienie możliwości publicznego zaprezentowania się oraz rozwijanie zainteresowań piosenkami dziecięcymi. Naszych młodych artystów oceniało jury w składzie: pani Dorota Brocka, pani Monika Popielas, pani Aleksandra Bartosik i pani Agnieszka Piątek. Dziękujemy dzieciom za wspaniałe występy i cieszymy się niezmiernie, że trema nikogo “nie zjadła” i wszystkie dzieci wystąpiły. Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce – Barbara Kalinowska

II miejsce – Magdalena Ruszkowska

III miejsce – Laura Kulesza

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i Dyrekcji szkoły za sfinansowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.