KONKURS LITERACKI

Konkurs literacko-fotograficzny rozstrzygnięty! Wszystkie nadesłane prace były bardzo interesujące. Autorzy wcielili się m.in. w bogów greckich, a także znanych i lubianych bohaterów powieści oraz komiksów. Po długich naradach komisja postanowiła przyznać I miejsce Krystianowi z kl. 5c, który wcielił się w pana Wonkę z książki „Charlie i fabryka czekolady”. Drugie miejsce ex aequo zdobyli uczniowie klasy 7a Zuzia jako Ania z Zielonego Wzgórza i Franek jako Janko Muzykant. Również trzecie miejsce przypadło w udziale dwóm uczniom, a są to Janek z 4a jako Wiedźmin i Tobiasz z 4b jako Asterix. Wyróżnienie zdobyła Wiktoria z 5b, która sfotografowała się jako bogini grecka. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i upominki.