Konkurs Literacki dla uczniów klas V i VI rozstrzygnięty

W ramach obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski w naszej szkole przeprowadzony został Konkurs Literacki „Kartka z pamiętnika Mieszka i Dobrawy”.
Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, często w sposób humorystyczny przedstawiających to ważne dla historii naszego kraju wydarzenie. Dodatkowo kartki z tekstami zostały przez autorów estetycznie i ciekawie ozdobione. Komisja stanęła przed trudnym zadaniem wyboru najciekawszych prac. Po długiej naradzie postanowiła przyznać 1. miejsce Aleksandrowi Przygodzie z klasy 5 a, 2. miejsce Mieszkowi Kulczyńskiemu z klasy 5 a, zaś 3. miejsce Wiktorowi Whartonowi z klasy 6 c.  Wyróżnienia zdobyły: Maja Ibrahim 6 c, Zuzanna Górna 5 b i Wiktoria Głuc 5 a. Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców. Zostaną one wręczone na apelu szkolnym. Wszystkie kartki z pamiętnika Mieszka i Dobrawy można obejrzeć i przeczytać na wystawie zorganizowanej w stołówce szkolnej. Zwycięzcom gratulujemy!