Konkurs dla klas 0 – III „Drugie życie śmieci”

Z okazji międzynarodowej akcji “Sprzątanie świata”, został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczno- techniczny. Zadaniem uczestników było stworzenie dowolnej pracy przy użyciu surowców wtórnych. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i kreatywności naszych uczniów. Uczestnicy stworzyli ze swoich prac piękną wystawę, którą mogliśmy wszyscy podziwiać. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie i z przyjemnością przedstawiamy wyniki:
                                                                                             
I miejsce ex aequo

Aleksander Skibiak  2d i Krzysztof Siuda 2b

II miejsce

Jakub August – 3b

III miejsce

Wiktor Daniel 3a

Wyróżnienia

Lena Maćkowiak 3a

Kacper Lont 2c

Wyróżnienie specjalne za wystawę autorską 

Małgorzata Biernacka 3a

Gratulujemy wygranych.