Jasełka w drugim oddziale przedszkolnym

22 stycznia odbyły się Jasełka, w których udział wzięli uczniowie drugiego oddziału przedszkolnego. Widownię stanowili Rodzice oraz Babcie i Dziadkowie naszych uczniów, którzy w tym dniu obchodzili swoje święto. Dzieci wcieliły się w bajkowe postacie, które odwiedziły Maryję i Józefa z Dzieciątkiem Jezus. Do stajenki przybyła Calineczka, Dziewczynka z zapałkami, Pinokio, Jaś i Małgosia, Pszczółka Maja, Rybak, Krasnale, Czerwony Kapturek i Wróżki. Wszyscy pokłonili się Panu i przynieśli dary w prezencie. Program artystyczny “Jasełka bajkowe”, piosenka z okazjonalnymi życzeniami oraz laurki dla Babci i Dziadków bardzo podobały się wszystkim gościom i nagrodzone zostały kilkakrotnie gromkimi brawami. Po Jasełkach goście zostali poczęstowani smakołykami przygotowanymi przez Rodziców oddziału przedszkolnego.

Fotorelacja: