Finał X Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Poznaniu i Wielkopolsce „60 punktów na szóstkę – zwiedzamy Wielkopolskę”

W piątek 24 marca w Szkole Podstawowej nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu odbyła się już 10 edycja tego ciekawego konkursu. W tegorocznym finale wzięły udział drużyny z 26 szkół podstawowych z terenu Poznania. Nasi reprezentanci – uczennice Magdalena Ciesielska kl. 4 b i Laura Kulesza kl. 4 c oraz Jakub Kłyszyński z kl. 5 b – zajęli w kategorii zespołowej bardzo dobre 12 miejsce. Każdy zespół miał do wykonania pracę polonistyczną, plastyczną oraz mapę myśli o wdzięcznym tytule „Pyra”. I właśnie za „Pyrę” otrzymaliśmy nagrodę publiczności€¦ po 2 kilogramy ziemniaków. Jak widać na zdjęciu można i z humorem podsumowywać pracę uczniów.