Finał projektu pt. “Czas wziąć los we własne ręce (i nogi)!”

Dnia 12.12 w naszej szkole miał miejsce uroczysty finał projektu pt. ,,Czas wziąć los we własne ręce (i nogi)!”, w ramach którego odbyło się wiele ciekawych konkursów: konkurs plastyczny, dzień sportowca, konkurs na starodawną grę lub zabawę, quiz wiedzy o sporcie i sportowcach, konkurs na wierszyk lub piosenkę o sporcie oraz konkurs na filmik video promujący sportowy tryb życia. Tego dnia, koordynatorki projektu
wyłoniły zwycięzców wszystkich konkursów oraz obdarowały ich nagrodami. W trakcie apelu Samorząd Uczniowski zaprezentował stroje sportowe dla reprezentacji szkoły, które były nagrodą za pomyślne ukończenie gry szkolnej. Warto dodać, że stroje zaprojektowane zostały przez Wiktorię Głuz, uczennicę klasy IV.
Wszystkim uczniom dziękujemy za entuzjazm i zaangażowanie!

W trakcie trwania projektu nie zabrakło również zajęć sportowych dla dzieci i rodziców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dużo aktywności fizycznej każdego dnia!

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Fotorelacja: