Apel klas I-III z okazji Święta Patrona Szkoły

30.04.2014 r. uczniowie klas I-III uczcili pamięć Patrona Szkoły 15. Pułk Ułanów Poznańskich. Każda klasa zaśpiewała piosenkę lub recytowała wiersz.Miło było patrzeć na ich twarze pełne dumy dla swojego Patrona. Już po raz czternasty zostały również wręczone nagrody wszystkim finalistom Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły ” Ułan roku 2014″. Na apelu obecna była Dyrekcja szkoły,Radni Miasta Poznania: Joanna Frankiewicz i Wojciech Wośkowiak, członek Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15.Pułku Ułanów Poznańskich, a przede wszystkim nasz były pedagog Wiesław Kubiak (twórca, organizator i do chwili obecnej wciąż współorganizator naszego konkursu). Radni ufundowali i wręczyli nagrody naszej finałowej szóstce oraz podziękowali Panu Wiesławowi i jego żonie Jadwidze jako inicjatorom, pomysłodawcom i organizatorom konkursu za zaangażowanie, oddanie i sumienność. Podziękowania odebrały również organizatorki konkursu: Violetta
Grześkowiak, Katarzyna Mielnik (zobacz zdjęcia).