Drzwi Otwarte

5 marca odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte dla rodziców i dzieci przyszłorocznych klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. W programie zapewniono zwiedzającym sporo atrakcji: pokazy robotów programowanych przez uczniów, prezentację o szkole, zabawy w Sali Zabaw „Smyk” pod opieką nauczycieli i harcerzy, kawiarenkę prowadzoną przez Samorząd Szkolny, zwiedzanie sal z pokazem eksperymentów fizyczno-chemicznych, zabawy z ciastoliną, układanki i zaczarowany długopis, zdobywanie odznaki Tropiciela SP77, a także możliwość rozmowy z dyrekcją i nauczycielami oraz zwiedzenie sal lekcyjnych. Mamy nadzieję, że zwiedzającym nasza szkoła się podobała i zapraszamy serdecznie do dołączenia do naszej społeczności.

No Images found.