Spotkanie z piłkarzem

W poniedziałek 18 listopada klasę V b odwiedził niesamowity gość. Uczniowie mieli okazję osobiście poznać i zadawać pytania Grzegorzowi Rasiakowi obecnie zawodnikowi Poznańskiej Warty. Pan Grzegorz – znany piłkarz, który grał między innymi w takich klubach jak: Derby County, Tottenham Hotspur, Southampton FC, Bolton Wanderers, Watford, FC, Reading FC, AEL Limassol, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Warta Poznań opowiedział o przebiegu swojej kariery udzielił cennych wskazówek jak łączyć pasję z codziennymi obowiązkami i ile wysiłku wymaga odniesienie sukcesu w sporcie. Uczniowie mieli wiele pytań do gościa. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem i rozdaniem autografów (zobacz zdjęcia).