Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy

Już po raz dziesiąty w naszej placówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy. W tym roku wzięło w nim udział osiemnaścioro uczniów reprezentujących sześć szkół podstawowych. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia. Oto wyniki rywalizacji:
W kategorii klas czwartych I miejsce zajął Jan Bierła z SP 10, II miejsce Helena Gontarek z SP 90, III Julia Przybylska z SP 69.
Spośród reprezentantów klas piątych najlepsi okazali się: I miejsce Zuzanna Nowicka z SP 58, II
Aleksandra Kaczkowska z SP 77, III Joanna Jadczak z SP 10.
W kategorii klas szóstych I miejsce przypadło Oliwii Danielak z SP 10, II Katarzynie Darasz z SP
77, III Julii Świtek z SP 58.
Nagrody wręczone uczniom ufundowała Rada Osiedla św. Łazarz oraz Wydawnictwo Filia.
Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.