Łazarski Turniej Piłki Ręcznej

Od wielu lat SP 77 jest organizatorem turniejów piłki ręcznej dla zaprzyjaźnionych szkół podstawowych dzielnicy Grunwald. W tym roku 7 czerwca została rozegrana XIII edycja „Łazarskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców”, w którym pewne zwycięstwo odnieśli uczniowie naszej szkoły. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 26, trzecie Szkoła Podstawowa nr 69, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 9. Tytuł „Króla Strzelców” zdobył Jakub Bartkowiak z SP 26, za „Najlepszego Zawodnika” turnieju uznano Bartłomieja Spirkę z SP 77, a „Najlepszym Bramkarzem” został Kacper Wyrwał z SP 69. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Henryk Hnatyk