Rekrutacja odbywa się w dniach od 10 do 24 marca br. Wnioski dostępne są na stronie naboru wraz z załącznikami oraz na stronie szkoły. W związku z koniecznością ograniczenia kontaktu ze względu na koronawirusa do 13 marca br. wnioski są przyjmowane w sekretariacie szkoły w godzinach od 08.00 do 14.00. Natomiast w dniach od 16 do 24 marca bardzo prosimy o przesyłanie skanów lub zdjęć wypisanych i podpisanych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami na adres e-mail sekretariat@sp77poznan.pl. Oryginały dostarczą Państwo, gdy szkoły będą działać już normalnym trybem.

Dokumenty:

Informator dla rodziców – oddział przedszkolny

Kryteria rekrutacji – oddział przedszkolny

Terminy rekrutacji – oddział przedszkolny

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Załącznik nr 1 – wielodzietność – oddział przedszkolny

Załącznik nr 2 – oddział przedszkolny

Załącznik nr 3 – Szczepienia – oddział przedszkolny