Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie klas pierwszych z dumą odebrali pierwsze świadectwa, pierwsze nagrody i wyróżnienia. Na kolejnych apelach żegnały szkołę (na dwa miesiące :)) kolejne roczniki. Uroczystości miały w tym roku szczególny charakter, ze względu na pożegnanie pierwszych absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej. Miniony tak szybko czas można było przywołać jeszcze raz podczas specjalnej wspomnieniowej prezentacji. Nietrudno zgadnąć, że podczas tej uroczystości był i śmiech i łzy. Absolwenci wykonali tradycyjny rzut biretem, zapozowali do pamiątkowego zdjęcia i opuścili już na zawsze progi naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do kolejnej klasy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

No Images found.